Biz Kimiz?

Web sitemize hoşgeldiniz…

Erdem Davetiye Şişli Bayii, 1994 yılında Kuzey Ticaret Tabelasını asar matbaa ve ajanslara katalog dağıtımları ile işe başlar.Katalog dağıtımlarında Matbaacılar tarafından zamanla destek gördük bizim ürünlerimizi ön plana çıkardılar.

İnternet sitemizde firmamızla çalışan matbaacılar ve ajansları ekledik,en yakın matbaa hangi bölgede ise müşterilerimizi oraya yönlendiriyoruz.
Firmamız davetiye baskısı yaldız baskı,gümüş baskı, serigrafi baskı, basım işlerini yapıp matbaa ve ajanslara adreslerine teslim etmekteyiz.

NEDEN BİZ?

  • ERDEM DAVETİYELERİ ŞİŞLİ YETKİLİ BAYİSİ olan firmamız, Türkiye’nin ve birçok ülke’nin en çok tercih edilen davetiyelerinin yeni tasarımlarını sizlere sunmaktadır.
  • Yapacağınız organizasyona göre farklı tasarım ve özelliklere sahip olan davetiyelerimiz, kaliteye önem veren siz müşterilerimizin beğenisine göre hazırlanmaktadır.
  • Firmamız Davetiye, Tebrik, Sünnet, Nişan, Açılış, Yılbaşı, Erdem Sünnet Davetiyesi, Erdem Davetiye, Erdem Kartvizit, İmsakiye, Kartpostal, Tebrik Kartı, Firma Açılış Davetiyeleri, Nişan Davetiyeleri, Nikah Davetiyeleri, Kartvizit Çeşitleri, Bayram Kartları, Düğün Davetiye Çeşitleri ile  hizmetinizdedir.
Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Navigation
Categories