Biz Kimiz?

Web sitemize hoşgeldiniz… 

Legend:

  • Kristal
  • Ekonom
  • Sunnet
  • Erdem
  • Kuzey

Erdem Davetiye Şişli Bayii 1994 yılında Kuzey Ticaret Tabelasını asar matbaa ve ajanslara katalog dağıtımları ile işe başlar.Katalog dağıtımlarında Matbaacılar tarafından zamanla destek gördük bizim ürünlerimizi ön plana çıkardılar.

İnternet sitemizde firmamızla çalışan matbaacılar ve ajansları ekledik,en yakın matbaa hangi bölgede ise müşterilerimizi oraya yönlendiriyoruz.
Firmamız davetiye baskısı yaldız baskı,gümüş baskı, serigrafi baskı, basım işlerini yapıp matbaa ve ajanslara adreslerine teslim etmekteyiz.

 

NEDEN BİZ? 

  • ERDEM DAVETİYELERİ ŞİŞLİ YETKİLİ BAYİSİ olan firmamız, Türkiye’nin ve birçok ülke’nin en çok tercih edilen davetiyelerinin yeni tasarımlarını sizlere sunmaktadır.
  • Yapacağınız organizasyona göre farklı tasarım ve özelliklere sahip olan davetiyelerimiz, kaliteye önem veren siz müşterilerimizin beğenisine göre hazırlanmaktadır.
  • Firmamız Davetiye, Tebrik, Sünnet, Nişan, Açılış, Yılbaşı, Erdem Sünnet Davetiyesi, Erdem Davetiye Kristal Davetiye, Erdem Kartvizit, İmsakiye, Kartpostal, Tebrik Kartı, Firma Açılış Davetiyeleri, Nişan Davetiyeleri, Nikah Davetiyeleri, Kartvizit Çeşitleri, Bayram Kartları, Düğün Davetiye Çeşitleri ile  hizmetinizdedir.
  • Şişli civarı en yakın Davetiye Şişli merkez,Nişantaşı civarı Davetiye,Osmanbey civarı davetiye,Çağlayan civarı Davetiye,Sarıyer civarı Davetiye Sünnet Davetiyesi çeşitleri,Beşiktaş civarı Davetiye dağıtımı,Taksim civarı Davetiye dağıtımı,Fatih Unkapanı Davetiye,bomonti davetiye dağıtımı,Kasımpaşa Davetiye servisi,Okmeydanı Davetiye servisi,Kağıthane Davetiye dağıtımı,Levent Etiler Davetiye dağıtımı Sanayimah Davetiye servisi,Seyrantepe Davetiye servisi,Maslak Davetiye servisi,Perpa ticaret merkezi davetiye servisi,Ortaköy Davetiye servisi.19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Esentepe, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halaskargazi, Halide Edip Adıvar, Harbiye, Halil Rıfat Paşa, İzzet paşa, Bomonti, Çağlayan, Çiftecevizler, Elmadağ, Kurtuluş, Nişantaşı, Okmeydanı, Osmanbey, Pangaltı, Seyrantepe, Zincirlikuyu, Kuştepe, Teşvikiye, Kağıthane, Sarıyer, Gültepe, Çeliktepe, Sanayi Mahallesi, Levent, 4.Levent, Etiler, Kasımpaşa, Haliç, Fatih, Sütlüce, Hasköy, Tarlabaşı, Cihangir  Cağaloğlu ,Eminönü ,Unkapanı.hizmet sunduğumuz bazı yerlerdir…

1

1

2

2

3

3
TOP